Reklama

według Twoich potrzeb

Przemysł

Image is not available
arrow
arrow
SZYBKI KONTAKT
tel+48 793 963 123
tel+48 507 372 320
mailzamowienia@allmatter.pl

Folie Adhezyjne (antystatyczne)

Folie adhezyjne są foliami bez klejowymi. Przylegają do powierzchni nie pozostawiając śladu po odklejeniu – nadają się do wielokrotnej aplikacji. Występują w połysku jako folie bezbarwne i białe. Przeznaczone są zwykle do druku solventowego (w ofercie posiadamy również folie do druku UV i Latex). Folie adhezyjne znajdują zastosowanie w krótkoterminowych kampaniach reklamowych, promocjach, wyprzedażach oraz jako oznaczenia informacyjne na sprzętach AGD, RTV. Mogą być używane wyłącznie na gładkie płaskie powierzchnie takie jak szkło i plexi.

Folie typu DOT

Neshen Easy DOT jest monomeryczną folią z delikatnym klejem punktowym. Występuje w białym  i bezbarwnym kolorze, posiada powierzchnie o delikatnej strukturze banera.  Przeznaczone są do druku solventowego, UV i Latex. Folie Easy Dot znajdują zastosowanie w oznakowaniu witryn sklepowych, reklamie wewnętrznej, dekoracji wnętrz i w aplikacjach POS. Folie można wielokrotnie przeklejać w inne miejsca bez utraty właściwości klejących. Występuje w nawoju 50 metrów Jest folią PCV o grubości 100 mikronów. Szerokość rolki to 1,067, 1,37 lub 1,55 metra.

NAJNOWSZE PROMOCJE

DANE KONTAKTOWE

ALLMATTER
ul. Narodowych Sił Zbrojnych 3
09-400 Płock
e-mail: zamowienia@allmatter.pl
tel.mob. +48 507 372 320
tel. +48 793 963 123
Godziny otwarcia:
pon - pt 8-16
sobota 9-14

Wszystkie prawa zastrzeżone © Allmatter 2017 | Realizacja: Hedea

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej