Reklama

według Twoich potrzeb

Przemysł

Image is not available
arrow
arrow
SZYBKI KONTAKT
tel+48 793 963 123
tel+48 507 372 320
mailzamowienia@allmatter.pl

Posiadamy w swojej ofercie bardzo szeroką ofertę papierów do druku.
W zależności docelowego zastosowania, oczekiwanej jakości i trwałości wydruków można rozróżnić:

Blueback

Papier biały matowy typu Blueback jest jednym z najpopularniejszych nośników reklamowych. Stosowany jest głównie na bilbordy. Papier posiada specjalna niebieską powlokę na która zakrywa wcześniejsze aplikacje. Cechuje się dobra odpornością na wodę i doskonałym kryciem. Występuje w grubościach 115 lub 120 mikronów. Typowe szerokości to 127 i 160 centymetrów. Nawoje to zwykle 100 i 150mb. Na zamówienie specjalne dostępne inne nawoje i szerokości rolek.

Whiteback

Papier posterowy biały typu Whiteback jest popularnym papierem do wydruków plakatów wysokiej jakości. Występuje zwykle w grubościach 150 i 200 mikronów (dostępne również inne gramatury). Typowe szerokości to 105; 1,06 i 137 centymetrów. Zwykle papiery plakatowe występują w półmacie, ale też mamy w ofercie papiery półbłyszczące i błyszczące. Posiadamy miedzy innymi w swojej ofercie papiery renomowanych niemieckich producentów: Emblem i Sihl. W stałej ofercie posiadamy papiery dedykowane do druku atramentami solventowymi,  latexem i UV.

Citylight

Papier posterowy biały typu Citylght jest popularnym medium stosowanym do kasetonów typu citylight, ramek OWZ oraz do innych ekspozycji wewnętrznych. Cechuje się bardzo dobrym rozpraszaniem światła przy oświetleniu od tyłu. Posiadamy miedzy innymi w swojej ofercie papiery renomowanych niemieckich producentów: Emblem i Sihl. W stałej ofercie posiadamy papiery dedykowane do druku atramentami solventowymi,  latexem i UV.

Papiery fotograficzne

Papiery powlekane fotograficzne przeznaczone są do wydruków fotograficznej jakości. Cechują się doskonałym odwzorowaniem barw, jednolitym kryciem i uniwersalnym zastosowaniem. Występują w wykończeniu błyszczącym. Papiery dedykowane do druku atramentami solventowymi,  latexem i UV.


  • LOGV_SYMBIO_00_28032011.gif
  • s_300.jpg

NAJNOWSZE PROMOCJE

DANE KONTAKTOWE

ALLMATTER
ul. Narodowych Sił Zbrojnych 3
09-400 Płock
e-mail: zamowienia@allmatter.pl
tel.mob. +48 507 372 320
tel. +48 793 963 123
Godziny otwarcia:
pon - pt 8-16
sobota 9-14

Wszystkie prawa zastrzeżone © Allmatter 2017 | Realizacja: Hedea

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej